You are currently viewing בדק בית המלצות

בדק בית המלצות

בדק בית מומלץ מובילים במקצועיות!

בדק בית מומלץ – בדק בית מוכרח להיות בידי מהנדס מקצועי ביותר, שהוא נחשב ברמה גבוהה יותר מכולם, כי לא על כולם ניתן לסמוך באמת, אלא רק מי שההיסטוריה שלו מוכיחה על הישגים והצלחות רבים ומיוחדים , רק עליו אפשר לסמוך ולבטוח לגמרי. ועל זה אנו בהחלט יכולים לומר זאת על עצמנו. אינג' מקצועי זה אינג' עם רזומה יוקרתי ומכובד של תיקי לקוחות רבים ואפילו מורכבים בהם טיפל בהצלחה של ממש. כמו כן, הוא גם מחזיק בידו הרבה המלצות ומילות טובות מהלקוחות המרוצים שלו. רק מאינג' כזה רצוי ואולי אפילו חובה לקבל שירות. ולנו ברור לגמרי שהרזומה שלנו בהחלט עומד בקריטריונים האלה: בהצלחותיו הרבות והמוכרות, שכתוצאה ישירה מהם נובעות גם ההמלצות הרבות… במקצועיות שלנו אנחנו מסוגלים להבטיח על הצלחה, ולא נמצא לקוח אחד שלא יזדהה עם זה, מהמקרה שלו האישי.
ביקורת מבנים המלצות

ביקורת מבנים מקצועיים, מומחים ומצליחם בהכול!

הרבה שנים פועלים המון בתחום בדק בית. צבירת ניסיון בתחום זה, זה לא רק מומלץ אלא גם ממש חובה הכרחית. צבירת הניסיון שלנו תרמה לשפשוף ולידע שלנו רבות, כיצד להתנהל בהצלחה מול התיקים השונים והמגוונים של לקוחות המשרד שלנו. אנחנו מכירים בכך שצבירת ניסיון והשתפשפות עם השנים, הינה יסוד להצלחה, הותק מועיל מאוד להתמקצעות ההבנה והידע של המקצוע, וכן לפיתוח המיומנות של איתור פתרונות מקוריים ממחשבה וחשיבה יצירתית. אז אם נישאל מה הקריטריון המהותי להצלחה, סביר להניח שנענה, שהניסיון הרב בתחום הוא המרכיב המהותי להשגת ההצלחה! ולכן אם חשוב לכם לקבל משרד עם ניסיון לא קטן, שעסק ועוסק בתיקים רבים בתחום, אין ספק שאנחנו הכתובת המתאימה.

שירות אמין והנייד תמיד זמיןזמינות שאין כדוגמתה!!

כל משרד, עסק, חברה וכדומה המעוניין לייקר את עצמו ולקנות לעצמו שם, חייב להשקיע בכל מה שסביב לאופן השירות. אבל אנחנו, כמשרד של מהנדסים העוסקים בתחומים של בדק בית, חייבים לספק שירות ומענה מושלמים ביותר, ולא רק בגלל היוקרה והמוניטין, אלא גם בגלל שזה ממש חלק מתהליך העבודה שלנו, ולכן נחוץ ביותר לקיים מערכת קשרי יחסים טובה לשיתוף פעולה מוצלח בכול מהלך עבודה. נדגיש גם, שכול הקשור לאמינות נקיות והוגנות למען הלקוח נמצא במשרדנו, ומנגד אנו מצהירים בהבטחה שמה שההיפך מזה לעולם לא תגלו זאת אצלנו… כחלק מהשירות האיכותי שלנו, אנחנו גם מקפידים מאוד אבל מאוד על זמינות ומענה מידי מבלי לגזול זמן ארוך ויקר מצידו של הלקוח, שלעיתים זה יכול להיות מרגיז ומציק, אם לא יודעים להתנהל כך. הלקוחות שלנו יודעים להעריך את מאמצינו על כול הזמינות והמענה המיוחדים שאנחנו מעניקים להם ומוקירים לנו על כך מאוד. נתון משמעותי נוסף הוא שהשירות והמענה המיוחדים שהלקוחות אצלנו מקבלים לא ניתנים מהאוויר יש העומדים מאחורי זה שדואגים לכך – הצוות היקר והמסור שלנו, הוא זה שלמעשה עושה הכול שהלקוחות יקבלו את המושלם ביותר שאפשר ומוכן לעשות הכול עבורכם כדי שתהיו תמיד מרוצים!

קרדיט גבוה – ובהחלט יש על מה…

הלקוחות הצריכים למהנדס של ביקורת מבנים הם מכלול של קשת רחבה מכול הסוגים מכאלה שהם פרטיים ועד כאלה שהם צריכים לעסקיהם ולכולם אנו מגישים שירות. לנו חשוב ביותר ללוות כל לקוח עד סוף התהליך לגמרי, ואף פעם להותיר את הלקוח עם דברים שאינם פתורים או לא מושלמים לגמרי, לנו מאוד חשוב לתת שירות פרפקציוניסטי בלא להותיר פינות שאינן גמורות! כולם יודעים שהדבר שהכי מושך לקוחות ופציינטים לעסק זה השם והמוניטין שלו, הידוע כמצליח וכנחשב מכל הבחינות, ובמשרד שלנו, אנו מבחינים בכך באופן ממשי לחלוטין, כי את מה שזרעת בדמעות ועמל, תקצור בסוף ברינה – ההשקעה שלנו המיוחדת שמתבטאת מא' ועד ת', ניכרת בסופו של דבר, על פי כמות הלקוחות הרבים והמגוונים…

עבודתנו היא שליחות – להביא לכם את ההצלחה!

ההצלחה שאנו רואים בכל הקשור חברות בדק בית ידועה ובעלת שם לכולם, כל מי שרוצה שירות בתחום זה יודע שאנו הכתובת המתאימה ביותר, כי ההישגים הרבים שלנו ידועים בקרב כולם. סוד ההצלחה שלנו הוא בכך שאנחנו נוקטים בשיתוף פעולה מלא עם לקוחותינו, והתעדכנות שוטפת משני הצדדים, וכול זה כדי שהלקוח יהיה חלק ממשי בכל מהלך העבודה, ואכן אנחנו רואים כמה שזה תורם ונותן להצלחה שלנו ושל הלקוח. הביטוי להצליח הוא עניין מאוד אינדיבידואלי ומשתנה, מבחינתנו הצלחה, זה לראות את הלקוח מרוצה ביותר מהשירות ולהבין שביצענו את תפקידנו בצורה המושלמת ביותר שאפשר!