יום כיף לעובדים  ימי גיבוש לקבוצות בשמים בארץ בהתחברות עם ספאים מפוארים מיוחדים לקבוצות, כוללים ימי גיבוש באיכות נעלה , עם יותר אפשרויות. כמו אופציה למתחם של רחצה. ברכות, ג’קוזי, סאונה, חמם טורקי, אמבטיות שמנים, בריכת מלחים וכו.. אפשר לגבש חבילות של יום כיף בשילוב של מרחצאות עם סעודה כשרה מהדרין או רעיונות ליום גיבוש מחלקתי עם טיפולים והפעלות. על פי התקציב אפשר לבנות חבילות ספא לעובדים עם כל האופציות המבוקשות. מהשיח הראשון בטלפון נבנה ביחד את החבילה הכי טובה לשביעות רצון המארגנים.

כיצד מפיקים רעיונות ליום כיף לעובדים ( איכותי ) בלי מכשולים?

במידה ואתם מחפשים ספא לקבוצות על מנת לאחד את הקבוצה. אתר שמכיל כל מני עיסויים, הפעלות וארוחה כשר למהדרין במקום יחיד. ברוכים הבאים לאתר הכי שווה שיש! רעיונות ליום גיבוש מחלקתי בספא שמים בארץ בוודאי הספא הכי טוב לכם. עם ניסיון עצום של כ- 16 שנה ואלפי מתארחים שמחים. מיטב העסקים במשק התגבשו בשמים בארץ. עובדי בנק כמו בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק מזרחי. קופת חולים כללית, מכבי, לאומית. ביטוח למשל ביטוח ישיר, מיגדל, כלל. חברות היי טק, משרדי ממשלה וכמעט כל גוף שתכלו לדמיין, ביקרו, עשו חיים, חזרו ובאים שוב לשמים בארץ בכדי להתענג עם חוויות חדשניות.

רעיונות לערב גיבוש (עם טיפולים אקסקלוסיביים )

בספא שמים בארץ ישנם את מיטב המטפלים ההוליסטים הטובים בארץ, המספקים מסאג' איכותי משחרר, מרגיע ומפיג מתח בעזרת העומק הרצוי. ימי גיבוש עם עיסויים איכותיים מהרבה סוגים, במתחם טיפולי ספא פרטי עם שמנים ארומטיים, החביבים לעור ומשאירים את עור הגוף משוחרר ואת כולם נינוחים. מסאג' מרענן המעניק מצב רוח כיף ופינוק מצב רוח של יום גיבוש למנהלים כיף, מגבש ומפנק ביותר.

יום גיבוש לקבוצות זה דבר שצריך להקדיש בו מחשבה!

אולי אתם רוצים יום כיף מגבש, בואו אלינו, שמים בארץ והגיבוש שלכם יהיה מגבש ומפנק ביותר! ערבי גיבוש לצוות של ספא שמים בארץ מקום יחיד עם אין סוף הזמנות של יום כיף לעובדים במרכז. אנו בשמים בארץ מספקים לאורחים חוויות של ממש, טיפולים בשילוב עם סדנא של גיבוש או סדנאות סי.בי.טי. , פעילויות מגבשות ואנשי צוות שיגבשו את כולם ויהפכו יום כיף לעובדים במרכז מוצלח ומיוחד!

יום גיבוש למנהלים ( מדוע מומלץ אצלנו? )

בספא שמים בארץ מרכיבים יום גיבוש לעובדים או ערבי גיבוש לקבוצות יחד עם טיפולי ספא, ארוחות חלביות בכשרות מהדרין ומגוון רחב של הפעלות. הצטרפו לאורחינו המאושרים. מגישים רעיונות לערב גיבוש לעובדים, ימי גיבוש לעובדים במרכז אלו מסוגלים לכלול חברות קטנות וגדולות.
בספא ניתן לארגן ערב גיבוש, יום גיבוש לעובדים בצפון, בשילוב סדנאות עשירות ומרתקות, פעילויות כיף וגיבוש עם טובי המפעילים.
בשמים בארץ המגוון רחב: סדנאות אבחון ציור, סדנאות חשיבה חיובית, סדנאות נומרולוגיה, סדנאות אבחון, סדנאות חשיבה חיובית, סדנאות טיפולים, סדנאות נמרולוגיה, סדנאות טיפולים, סדנאות גיבוש והומור וסדנאות מודעות.
מסקנה במידה ואתם אחראים על הארגון של יום כיף לקבוצות ואתם חפצים להרוויח את התשבחות ומחמאות מידידכם בחברה, צרו קשר עכשיו: אברהם גל 0508918288 | 1700700640

ספא שמים בארץ
5
Sending
User Review
5 (1 vote)