בס"ד

יום כיף לצוות קטן יום כיף לצוות קטן של ספא שמים בארץ בשיתוף עם ספאים מפוארים מיוחדים לאירועים, מספקים רעיונות ליום כיף ברמה נעלה , עם אפשרויות נוספות. כמו אפשרות למתחם של מרחצאות. ברכות, ג’קוזי, סאונה, חמם טורקי, אמבטיות שמנים, בריכת מלחים וכו.. ניתן להרכיב חבילות של ימי כיף לקבוצות לצד ג'קוזי עם סעודה בכשרות מהדרין או יום גיבוש מחלקתי עם עיסויים ופעילויות. על פי התקציב ניתן לגבש חבילות לעובדים עם כל האופציות האפשריות. מהשיחה הראשונה בטלפון נצור יחד את החבילה הטובה ביותר בשביל הקבוצה.

איך יוצרים יום כיף לצוות קטן ( איכותי ) בלי מכשולים?

במידה ואתם צריכים אתר מיוחד על מנת לגבש בין הקבוצה. אתר שכולל מגוון עיסויים, פעילויות ואוכל הכשר למהדרין באזור אחד. ברוכים הבאים למקום הכי מצויין שיכול להיות! יום גיבוש מחלקתי בשמים בארץ הינו הספא המושלם לכם. עם ידע עצום מעל 16 שנה ואלפי לקוחות שבעי רצון. מבחר החברות במשק התגבשו בשמים בארץ. עובדי בנק לדוגמה בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי, בנק אוצר לחייל. קופת חולים לאומית, מכבי, כללית. ביטוחים כמו כלל, מיגדל, ביטוח ישיר. משרדי ממשלה, חברות היי טק וכמעט כל גוף שתעלו על דעתכם, בילו, נהנו, שבו ובאים שוב לספא שמים בארץ על מנת להתנסות עם חוויות חדישות.

בניית חבילות לקבוצות

יום כיף לעובדים במרכז (עם טיפולים ייחודיים )

בשמים בארץ תמצאו את מאגר המטפלים ההוליסטים המוכשרים בארץ, המעניקים טיפול ספא איכותי מפיג, משחרר ומרגיע בעזרת העומק הרצוי. יום כיף לקבוצות במרכז עם טיפולים מקצועיים ממבחר טכניקות, בחדר עיסויים אישי עם שמנים ארומטיים, הנעימים לעור ומשאירים את העור משוחרר ואת כולם שלווים. טיפול מפנק הנותן הרגשת הנאה וכיף מצב רוח של יום כיף לעובדים מפנק ומגבש ביותר.

רעיונות לסדנאות גיבוש לעובדים זה משהו שצריך להשקיע בו מחשבה!

אולי אתם צריכים יום גיבוש למנהלים שונה, תזמינו אצלנו, שמיים בארץ והחוויה שלכם יהיה מאחד ומענג ביותר! ימי גיבוש לעובדים של מרכז ספא שמים בארץ מקום איכותי המושך אלפי בקשות של יום גיבוש לעובדים במרכז. במרכז ספא שמים בארץ מציעים ללקוחותינו פינוק אמיתי, טיפולים עם סדנה של גיבוש או סדנה של סי בי טי , הפעלות גיבוש ומנחים שאחראים לגבש את הקבוצה ויהפכו ערב גיבוש מחלקתי מוצלח ומיוחד!

גיבוש חברה ( למה מומלץ בספא שמים? )

במרכז ספא שמים בארץ מרכיבים פעילות גיבוש או ערבי גיבוש לצוות יחד עם מסאג'ים, ארוחות כפריות כשרות למהדרין ובחירה רחבה של סדנאות. התחברו ללקוחותינו המרוצים. מספקים רעיונות ליום כיף לעובדים, רעיונות ליום כיף לעובדים מסוגלים לכלול חברות קטנות וגדולות.
בספא ניתן לארגן יום גיבוש לעובדים, יום כיף לצוות קטן, עם פעילויות עשירות וחוויתיות, פעילות גיבוש וכיף עם נבחרת המרצים.
בספא הרבה אפשרויות: סדנאות גיבוש והומור, סדנאות שפת גוף, סדנאות מודעות, סדנאות גיבוש והומור, סדנאות אבחון, סדנאות גיבוש והומור, סדנאות טיפולים, סדנאות נמרולוגיה, סדנאות ריקוד וסדנאות אבחון תווי פנים.
לסיכום במידה ואתם אחראים על הארגון של ערב גיבוש והרי אתם חושקים לקבל את המחמאות ותשבחות מהקולגות שלכם בחבורה, צרו קשר : שמיים בארץ 0508918288 | 1700700640

כתיבת תגובה

יום כיף לצוות קטן

סגירת תפריט
פתח