בס"ד

מסאג' בספא של שמים בארץ בהתחברות עם ספאים מפוארים איכותיים, כוללים רעיונות ליום כיף בסטנדרד גבוה מאד, עם אפשרויות נוספות. למשל אפשרות לאתר של מרחצאות. ג'קוזי, בריכת מלחים, סאונה, אמבט שמנים, חמם טורקי ועוד.. ניתן לגבש חבילות ספא בשילוב של מרחצאות עם ארוחה כשר מהדרין או ימי כיף עם טיפולים וסדנאות. בהתאם לתקציב יכולים לאחד חבילות ספא עם כל האפשרויות הרצויות. מהשיחה הראשונה בטלפון נרכיב יחד את החבילה הטובה ביותר עבורך.

כיצד מזמינים מסאג' בספא ( איכותי ) ללא תקלות?

מסאג' בספאבמידה ואתם מחפשים ספא לקבוצות על מנת לאחד בין העובדים. ספא שמכיל הרבה סוגי טיפולי ספא, הפעלות וקולינריה בכשרות מהדרין במתחם אחד. ברוכים הבאים לספא הכי מומלץ שיש! אנחנו בוודאי המקום האידיאלי עבורכם. עם ידע עשיר יותר מ 17 שנה והרבה מאד מתארחים שבעי רצון. מיטב הגופים במשק נהנו בשמים בארץ. בנקים למשל בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי, בנק אוצר לחייל. קופות חולים לאומית, מכבי, כללית. ביטוחים למשל כלל, מיגדל, ביטוח ישיר. חברות היי טק, משרדי ממשלה ואולי כל עסק שתכלו לדמיין, התארחו, נהנו, שבו ושבים לספא שמים בארץ על מנת להתנסות עם חוויות חדשות.

מסאג' בספא (עם טיפולים אקסקלוסיביים )

בספא שמים בארץ יש את המטפלים ההוליסטים המקצוענים בישראל, המעניקים טיפול ספא מיוחד משחרר, מרגיע ומפיג מתח ע"י העומק הרצוי. רעיונות ליום גיבוש מחלקתי בצירוף מסאג'ים שונים ממבחר טכניקות, בחדר מסאג'ים אינטימי עם שמנים ארומטיים, החביבים לגוף ומשאירים את הגוף משוחרר ואת כולם רגועים. טיפול מפנק המעניק הרגשת כיף והנאה.

בחירת ספא זה דבר שרצוי להקדיש בו מחשבה!

אם אתם מחפשים יום קסום, תזמינו אצלנו והחוויה שלכם יהיה מאחד ומפנק ביותר! מקום ייחודי עם אלפי פניות. אנו מציעים ללקוחותינו פינוקים של מעין עולם הבא, מסאג' בשילוב סדנאות ואנשי צוות שיגרמו ליום כיף מוצלח ומיוחד!

סדנאות גיבוש לעובדים ( מדוע כדאי בספא שמים וארץ? )

בספא שמים בארץ בונים גיבוש חברה או ערב גיבוש הכוללים טיפולי ספא, ארוחות כפריות כשרות מהדרין ובחירה רחבה של הפעלות. התחברו ללקוחותינו המרוצים. מציעים ערב צוות לעובדים, רעיונות לסדנאות גיבוש לעובדים מסוגלים לכלול חברות גדולות וקטנות.
במרכז ספא שמים בארץ אפשר לתכנן ערב גיבוש, רעיונות ליום כיף לעובדים, יחד עם פעילויות מגוונות וחוויתיות, הפעלות גיבוש וכיף עם טובי המפעילים.
בספא המגוון רחב: תווי פנים, סדנאות חשיבה חיובית, סדנת כף יד, סדנאות נמרולוגיה, סדנאות כף יד, סדנאות אבחון , סדנאות אבחון ציור, סדנאות נמרולוגיה, סדנאות כף יד וסדנאות חשיבה חיובית.
לסיכום אם אתם המארגנים של יום כיף לצוות ואתם מעוניינים לזכות בכל התשבחות ומחמאות מידידכם בעבודה, התקשרו : אברהם גל 0508918288 | 1700700640

מסאג' בספא
5
Sending
User Review
5 (1 vote)
סגירת תפריט
פתח