בס"ד

סדנאות גיבוש לעובדים בשיתוף פעולה עם ספא שמים בארץ ומתחמים נוספים לקבוצות בקיסריה, מספקים ערבי גיבוש לקבוצות בסטנדרד גבוהה ביותר, עם יותר אופציות. כמו אפשרות למתחם של מרחצאות. בריכת מלחים, אמבטיות שמנים, חמם טורקי, סאונה, ג'קוזי וכו.. ניתן לבנות חבילות של רעיונות ליום גיבוש מחלקתי כולל בריכות עם ארוחה הכשר למהדרין או ימי גיבוש לקבוצות עם טיפולים והפעלות. על פי התקציב אפשר לבנות חבילות לעובדים עם כל האופציות המבוקשות. מהדיבור הראשון נבנה יחד את החבילה הטובה ביותר בשביל המארגנים.

כיצד מפיקים גיבוש חברה ( ברמה גבוהה ) ללא תקלות?

אולי אתם רוצים ספא איכותי על מנת לאחד בין העובדים. מקום שמרכיב לכם מגוון טיפולים, סדנאות ואוכל הכשר למהדרין במתחם יחיד. ברוכים הבאים לאתר הכי מוצלח עבורכם! רעיונות ליום גיבוש מחלקתי בשמיים בארץ הינו המקום האידיאלי לכם. עם ניסיון עצום מעל 16 שנה והרבה מאד לקוחות אוהבים. מבחר הגופים במשק בילו בספא. בנקים לדוגמה בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי, בנק אוצר לחייל. קופת חולים לאומית, מכבי, כללית. ביטוח למשל כלל, מיגדל, ביטוח ישיר. משרדי ממשלה, חברות היי טק וכל עסק שתכלו לדמיין, בילו, עשו חיים, חזרו ושבים לספא שמים בארץ בכדי להתנסות עם חוויות חדשניות.

סדנאות גיבוש לעובדים (עם עיסויים ייחודיים )

בשמיים בארץ תמצאו את המעסים המקצוענים בישראל, המספקים מסאג' מפנק מרגיע, מפיג מתח ומשחרר לפי החוזק הרצוי. רעיונות ליום גיבוש מחלקתי עם עיסויים מיוחדים ממבחר זנים, בחדר טיפולי ספא אישי עם שמנים ארומטיים, הטובים לעור ומותירים את הגוף רפוי ואת כולם שלווים. מסאג' איכותי המספק הרגשת כיף והנאה תחושה של סדנאות גיבוש מגבש באמת.

סדנאות גיבוש לעובדים
סדנאות גיבוש לעובדים עם אילי

ערב גיבוש מחלקתי הינו משהו שרצוי להקדיש בו עיון!

במידה ואתם צריכים יום גיבוש לעובדים מגבש, בואו אלינו, ספא שמים בארץ והחוויה ביניכם יהיה מגבש ומפנק עד מאד! סדנאות גיבוש של שמים בארץ מקום ייחודי עם אין סוף פניות של ימי גיבוש לעובדים. אנו בספא שמים בארץ נותנים לאורחים פינוק של מעין עולם הבא, טיפולי ספא בשילוב עם סדנת גיבוש עם סדנה של סי בי טי , הפעלות גיבוש ומפעילים שאחראים לגבש את כולכם ויהפכו יום גיבוש מוצלח ומיוחד!

בניית חבילת גיבוש לעובדים באתר ספא שמים בארץ

יום כיף לצוות קטן ( האם מומלץ בספא שמים וארץ? )

בספא שמים בארץ מרכיבים ימי גיבוש או ימי גיבוש לחברות יחד עם מסאג'ים, ארוחות שף כשר למהדרין ומגוון רחב של הפעלות. התחברו ללקוחותינו המרוצים. מציעים רעיונות לסדנאות גיבוש לעובדים, ימי גיבוש לקבוצות מסוגלים לכלול חברות קטנות וגדולות.
במרכז ספא שמים בארץ רצוי לארגן ימי גיבוש לחברות, רעיונות לסדנאות גיבוש לעובדים, בשילוב פעילויות עשירות ומעניינות, פעילות כיף וגיבוש עם מיטב הסדנאיסטים.
במרכז ספא שמים בארץ המגוון רחב: סדנאות מודעות, סדנאות שוקולד, סדנאות חשיבה חיובית, סדנאות אבחון ציור, סדנאות אבחון, סדנאות גיבוש והומור, סדנאות שוקולד, תווי פנים, סדנאות מודעות וסדנאות חשיבה חיובית.
מסקנה אם אתם אחראים על הארגון של פעילות גיבוש ובזה אתם חושקים לזכות בכל התשבחות ומחמאות מעמיתכם בעבודה, צרו קשר עכשיו: אברהם גל 0508918288 | 1700700640

סדנאות גיבוש לעובדים
5
Sending
User Review
5 (4 votes)
סגירת תפריט
פתח