בס"ד

רעיונות לגיבוש צוות עובדים יכול לכלול יום גיבוש לקבוצות קטנות או גדולות בשילוב יום כיף עם נושאים חשובים והרגשת הביחד. ערבי כיף מזכירים לעובדים כי הם מוערכים, מאפשרים להם להתידד, להכיר ולחזור למשרד עם כוחות מחודשים.

ערב פעילות אתגרית לעובדי חברה

ערבי ספא לצוות עובדים הינם זמן איכות בשבילם בו הם מתחברים ונפתחים. ניתן למלא אותו במגוון פעילויות ומתאים לקיימו בכל שעות היום. אפשרי להנות מ ימי ספא למנהלים, ארועי צוות עובדים צנועים או מאורע חברה ענק. כמו כן אפשר לערוך ערב פרטי מיוחד לנשים (כמו למשל יום האישה או מסיבת נשים). בהפקת הגיבוש ניתן להנות מ חוויות מגוונות, שהמטרה המרכזית בהן הינה התיידדות, מילוי רזרוות, חוויה מעניינת, מלכדת ורענון מאגרי האנרגיה של הצוות שיתרום ל המשך הצלחה בחברה.

רעיונות לגיבוש צוות עובדים עם פעילות אתגרית בספא

התשלובת המצוינת של גיבוש בספא מאפשרת לשלב טיפולים מעולים עם מטפלים מעולים. המסאז'ים הם ברכה לשכל ולשרירים שגורמים להרגיש שלווים ומחוזקים. יש אפשרות לאחד מסאז'ים באורכים שונים.

מסאז'ים ברמה מעולה

טיפולי ספא לחברות עם מגוון מסאג'ים לדוגמה טיפול עדין, מסאג' שוודי, מסאג' חזק, מסאז' דיפ טישיו, עיסוי רפואי, הוליסטי, טיפול פנים, כפות רגליים ופריפריה. לשלמות החוויה ותחושת הפינוק יש לרשותכם מקומות לטבול בהם, בריכה חמימה, ג'קוזי, בריכת מלחים ומינרלים. ישנה גם אפשרות לחמאם טורקי,מקום לשים דברים אישיים, חלוקים רכים, מגבות, סבונים ואביזרי רחצה.

רעיונות לגיבוש צוות עובדים או ערב ספא עם סעודת שף

רעיונות לגיבוש צוות עובדים או ערב גיבוש שלא מהעולם הזה, ניתן לכלול סעודת כפר או ארוחה איטלקית מפנקת ברמת על. האוכל אצלנו כשר למהדרין ו ברמה מעולה, הסעודה הינה סעודת שף חלבית מושלמת!

גיבוש, פעילויות ומופעים

אפשר לשלב הפעלות מיוחדות ומגבשות, קיימות סדנאות גיבוש למורות בהרבה סגנונות. בספא מוצעות הפעלות במגוון תחומים, הפעלות לקבוצות עובדים או הפעלות מנהלים. יש אפשרות להתנסות ב פעילות מעשית כגון משחק ואילתור, סדנה של גיבוש, סדנא של ריקוד, סדנא של צחוקים, גיבוש בעזרת משחק, ODT (Outdoor Training) או שפשוט להשתרע ולהנות מהנוף של הספא.

הפעלה שמותאמת לאופייה של הקבוצה

הסדנאות ממריצות, משמחות ונותנות לאנשים חיים חדשים. בנוסף לזאת ישנן פעילויות ומופעים כגון חשיבה פוזיטיבית , סדנת בריאות , סדנה של תורת כף היד , סדנא של תורת המספרים , סדנה של הצלחה ועוד. הבחירה רחבה ובקלות נתאים את ה סדנאות המדויקות לאופי הקבוצה והאירוע המדובר.

ערבי פעילות בקיסריה

רעיונות לגיבוש צוות עובדים בקיסריה המאפשר גישה נוחה וחניה , נוף מהמם , מגע של טבע עם רוח מן הים. קסם של רוגע ונשימה מרוחק מהרעש, אווירה המזמינה הרגשת התחברות ומרץ.

סיורים ודברים לעשות באזור

אפשר גם להזמין טיולים בסביבה בהתאם ללו"ז ,לתקציב ולהעדפות אישיות. ישנם באזור סיורים בנחל אלכסנדר, סוסים לרכיבה, סיורי ג'יפים על החוף או בחולות, ריינג'רים, פארק הדייג עם פינות ישיבה ברביקיו, מקומות ייחודיים כגון פארק אוטופיה, יין יקבי כרמל, מזללות, מסעדות וכו'…

המבקרים מרוצים

"הניסיון החובק, הרמה המקצועית, האירוח המקצועי והחם גם יחד, וההקפדה על הפרטים , נוטעים חוויה טובה מאוד ש נטמעת באנשים החווים לאורך זמן כי יום זה, נחרט בתודעתם כזמן מרתק וכיף שאין כמוהו".

רעיונות לגיבוש צוות עובדים
5
Sending
User Review
5 (1 vote)
סגירת תפריט
פתח